متعهد به ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم

کلیه کالاها دارای ضمانت اصالت می‌باشند.

ما انواع روش ارسال را برای شما مهیا کردیم تا شما بتوانید بسته به اولویت و موقعیت جغرافیایی خودتان بهترین روش را انتخاب نمایید
ارسال در فروشگاه رایانه فروش به روش های زیر انجام میگیرد
ارسالهای تهران
مراجعه حضوری : در این روش میتوانید سفارش را درب انبار و لجستیک فروشگاه رایانه فروش تحویل بگیرید.
بعد از پردازش سفارشات و آماده تحویل بودن کالا با شما تماس گرفته می شود و لازم به ذکر است ساعت تحویل کالا روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه 10 الی 19  و روز پنج شنبه 10 الی 14 می باشد.
***توجه داشته باشید، به هیچ عنوان فروش حضوری نداریم لطفا قبل از مراجعه به انبار سفارش خود را ثبت نمایید***
پیک موتوری – زمان بندی مشخص(فقط شهر تهران): این روش مخصوص شهر تهران و داخل محدوده می باشد و در دو بازه زمانی  12 الی 15 و 17 الی 20 می باشد ، بسته به زمان خرید شما سفارشات ارسال خواهد شد.
***لازم به ذکر است سفارشات ثبت شده پس از ساعت 16:00 روز کاری بعد ارسال می گردد. (قبل از ارسال با شما هماهنگ خواهد شد)
پیک موتوری – ارسال سریع ویژه شهر تهران: این روش مخصوص شهر تهران و داخل محدوده می باشد و در حداقل زمان ممکن ارسال خواهد شد.
***لازم به ذکر است سفارشات ثبت شده پس از ساعت 18:30 روز کاری بعد ارسال می گردد. (قبل از ارسال با شما هماهنگ خواهد شد)
ارسالهای شهرستان
 پست پیشتار: در این روش سفارشات انلاین شهرستان تا ساعت 15(شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 (پنجشنبه) پردازش شده و در همان روز جهت ارسال به شرکت پست تحویل داده میشود و بعد از این ساعت در روز کاری بعد ارسال میگیرد.
 پست سفارشی: در این روش سفارشات انلاین شهرستان تا ساعت 15(شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 (پنجشنبه) پردازش شده و در همان روز جهت ارسال به شرکت پست تحویل داده میشود و بعد از این ساعت در روز کاری بعد ارسال میگیرد.
کد رهگیری پستی برای شما پیامک شده و از طریق پنل کاربری شما در بخش سفارشات قابل مشاهده می باشد
تیپاکس : در این روش سفارشات ثبت شده تا ساعت 17 در همان روز پردازش شده و ارسال می شوند ، سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت در روز کاری بعد ارسال میشود.
زمان تقریبی دریافت مرسولات در این روش بر اساس محدوده جغرافیایی بین 24 تا 48 ساعت است ،هزینه این نوع سفارش بسته به وزن ،حجم و مقصد سفارش متغییر بوده وبه صورت پسکرایه میباشد(توسط شرکت تیپاکس تعیین می گردد و موقع تحویل به سفیر تیپاکس پرداخت می شود).
برای پیگیری  سفارشات از طریق تیپاکس می توانید کد رهگیری خود را در لینک زیر درج نموده و از وضعیت کالای خود مطلع شوید
کد رهگیری تیپاکس برای شما پیامک شده و از طریق پنل کاربری شما در بخش سفارشات قابل مشاهده می باشد
باربری :در این روش سفارشات تا ساعت 18 در همان روز پردازش شده و به باربری تحویل داده میشود و سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت در روز کاری بعد ارسال می شوند.
زمان تقریبی با توجه به محدوده جغرافیایی متغییر است و هزینه ارسال تا باربری مبلغ 30000 تومان می باشد  و هزینه ارسال از باربری تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد.
کد رهگیری باربری برای شما پیامک شده و از طریق پنل کاربری شما در بخش سفارشات قابل مشاهده می باشد
پایانه مسافربری و ترمینال: در این روش سفارشات ثبت شده تا ساعت 18  پردازش شده و به ترمینال مورد نظر تحویل داده میشود و سفارشات بعد از این ساعت در روز کاری بعد انجام میشود.
زمان تقریبی بر اساس محدوده جغرافیایی بین 12 تا 48ساعت است و هزینه ارسال تا ترمینال 35000 تومان می باشد و هزینه ارسال از ترمینال تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد.
کد رهگیری ترمینال برای شما پیامک شده و از طریق پنل کاربری شما در بخش سفارشات قابل مشاهده می باشد
ارسال از طریق فرودگاه :در این روش سفارشات ثبت شده تا ساعت 16 در همان روز پردازش و به فرودگاه تحویل داده میشود و هزینه ارسال تا فرودگاه 40000 تومان می باشد و هزینه ارسال از فرودگاه تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد.

کد رهگیری باربری فرودگاه برای شما پیامک شده و از طریق پنل کاربری شما در بخش سفارشات قابل مشاهده می باشد